DIM GROUP заслужено отримала дві престижні нагороди в сфері будівництва

17 жовтня 2017, 18:30
Новини компаній

Житлові комплекси «А-52» і «Автограф» були визнані кращими проектами в двох номінаціях на V Всеукраїнській будівельної премії Ibuild

Це найбільш масштабна галузева премія в Україні, яка визначає кращих фахівців, проекти і компанії будівельної сфери.

Переможці визначалися за результатами відкритого онлайн-голосування на сайті ibuild.ua і голосування авторитетної Експертної ради. За підсумками голосування, житловий комплекс бізнес-класу А52, що зводиться DIM GROUP в центрі Києва, став переможцем у номінації «Елітна новобудова року». Ще один об'єкт компанії – ЖК «Автограф» – отримав головний приз у номінації «Житловий комплекс комфорт-класу».

«Нам надзичайно дорога ця перемога, тому що премія відображає думку не тільки учасників ринку нерухомості, але і наших клієнтів, які робили свій вибір у межах народного голосування.

Перемога в двох номінаціях – закономірний підсумок плідної роботи нашої команди і визнання провідної позиції на столичному ринку девелопменту житлової нерухомості. Ми з упевненістю дивимося в майбутнє і плануємо новими об'єктами підтримувати високу планку, задану нашими проектами «А52» і «Автограф», – прокоментував подію керуючий партнер DIM GROUP Олександр Насіковський.

Організатором премії Ibuild виступає Конфедерація будівельників України – найбільше галузеве об'єднання, до складу якого входять понад 700 будівельних компаній і професійних організацій з усього українського ринку.

Житловий комплекс А52 зводиться на вул. Січових Стрільців, 52А, в історичному центрі Києва. Це перший ЖК в Україні, який отримав найвищий рівень енергоефективності – клас «А». 17-поверховий комплекс на 231 квартиру буде введений в експлуатацію в IV кварталі 2018 року.

Житловий комплекс комфорт-класу «Автограф» будується на вул. Генерала Жмаченка, 28, у Дніпровському районі Києва. До складу комплексу ввійдуть три будинки загальною площею понад 75 000 кв. м. Введення в експлуатацію першої черги ЖК заплановане на IV квартал 2017 року. Ще дві секції планується закінчити до кінця 2018 року.

Довідка. Група компаній DIM (Development, Investment, Management) – це девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, успішно реалізував цілий ряд житлових комплексів у передмісті столиці, серед яких клубний будинок «Соборний» і ЖК «Фамільний» в Броварах. На черзі – житлові комплекси «Автограф» і «А-52» в Києві. У портфелі компанії на різних стадіях будівництва близько 500 000 кв. м нерухомості.

До групи холдингу входять підприємства з репутацією надійних партнерів, що добре зарекомендували себе на українському будівельному ринку, серед яких компанія «ОЛТА», що входить до трійки лідерів-виробників віконних і дверних конструкцій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X