Відклали на штраф $1,6 млрд. Китайський конкурент Uber готується до перезапуску сервісу КНР — Reuters

11 листопада 2021, 18:39

Китайський сервіс таксі Didi готується врегулювати свій конфлікт із Пекіном та відновити повноцінну роботу програми до кінця року.

Китайський конкурент Uber -  сервіс таксі Didi -  готується повернути свій сервіс до магазинів додатків у Китаї до кінця цього року.

Про це пише Reuters з посиланням на три джерела, які мають безпосереднє відношення до перезапуску.

Відео дня

У компанії очікують, що на той час Пекін завершить розслідування щодо безпеки даних Didi.

Також, за словами співрозмовників видання, компанія відклала $1,6 млрд (10 млрд юанів) на можливий штраф від регулятора. Компанія очікує, що рішення про штраф буде ухвалено у грудні цього року.

Своєю чергою в Didi заявили, що інформація Reuters про перезапуск сервісу є "чистими чутками" і що компанія співпрацює з органами перевірки кібербезпеки.

На тлі новин про можливе поновлення повноцінної роботи Didi акції перевізника на Нью-Йоркській фондовій біржі зросли більш ніж на 3% до $9,22.

Нагадаємо, що сервіс онлайн-замовлення таксі Didi Global Inc залучив понад $4 млрд у ході IPO на Нью-Йоркській фондовій біржі. Напередодні IPO сервіс зіткнувся з антимонопольним розслідуванням китайської влади, а лише через кілька днів після виходу на біржу китайський регулятор зажадав видалити сервіс DiDi з місцевих магазинів додатків.

Як зазначали ЗМІ, дії китайських регуляторів щодо Didi можуть бути продовженням політики приборкання "платформних" компаній Китаю. За даними ЗМІ, у DiDi розглядали варіант провести делістинг з американської біржі, щоб заспокоїти владу Китаю.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X