Діалінк подасть апеляцію у справі про впровадження послуги по збереженню мобільних номерів

27 жовтня 2016, 17:37
Компанія Діалінк оскаржуватиме рішення господарського суду Києва від 21 жовтня 2016 року про визнання укладеним договору за підсумками тендеру на впровадження послуги перенесення номерів при зміні оператора (MNP)

Про це повідомив директор Діалінка Олександр Басс, передає Інтерфакс-Україна.

"Так, ми плануємо оскаржувати це рішення. Будемо йти до кінця", - сказав він, додавши, що рішення суду компанія ще не отримала.

Відео дня

При цьому, власник компанії Ес Ай Центр Дмитро Зарахович повідомив Інтерфаксу, що компанія готова до впровадження послуги MNP, згідно з контрактом до березня 2017 року, однак очікує, що Діалінк буде оскаржувати рішення суду, а це відстрочить початок впровадження послуги.

"Ми сподіваємося, що УДЦР не буде подавати апеляцію. Питання тільки до Діалінк, яка свідомо затягує цю процедуру. Ми очікуємо, що, швидше за все, вони подадуть апеляцію. А якщо ні, то із закінченням строку подання апеляцій, 2 листопада, ми розпочнемо виконання договору", - сказав Зарахович.

Виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько, в коментарі агентству повідомив, що відомство ще не отримало рішення суду і не знає деталей контракту який передбачений в судовому рішенні, оскільки умови договору, передбачені у позовних вимогах, судом були внесені правки.

"Якщо у запропонованому судом варіанті договору не буде принципових зауважень, як, наприклад, якщо буде передбачена початкова оплата повної вартості послуги. На це ми погодитися не можемо. Однак якщо зауважень не буде, ми не будемо подавати апеляцію", - підкреслив він.

Нагадаємо, що УДЦР 25 січня 2016 року на конкурсі відібрав компанію Діалінк для реалізації проекту на впровадження послуги MNP з шести учасників. Компанія Ес Ай Центр, не допущена до оціночної фазі тендеру, але подала майже вдвічі дешевшу заявку, і її партнер Teletech успішно оскаржили результати конкурсу в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

Показати ще новини
Радіо NV
X