Альтернатива Москві і Стамбулу. Бориспіль може стати хабом для DHL Express

18 серпня 2020, 11:43

DHL Express розглядає аеропорт Бориспіль в якості потенційного хаба для регіону Кавказу і Центральної Азії.

DHL Express розглядає аеропорт Бориспіль як альтернативу своїм хабам в Москві і Стамбулі.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на регіонального менеджера DHL Express Вадима Сидорука.

Відео дня

Відзначається, що компанія продовжує дивитися на аеропорт Бориспіль як на свій потенційний хаб для регіону Кавказу і Центральної Азії.

«Для цього необхідно відновлення нормального пасажирського авіасполучення, а також щоб у аеропорту з'явився новий вантажний термінал», - зазначив Сидорук.

Регіональний менеджер DHL Express також зазначив, що до пандемії Бориспіль був хабів аеропортом, тому для DHL «Було б ідеально» поєднувати його хабів модель з мережею маршрутів доставки сервісу.

«Транзитні рейси якраз покривали б всі напрямки, в яких ми потребуємо - Алмати, Єреван, Тбілісі, Баку. Ми хотіли б, щоб Бориспіль став для цих напрямків альтернативою нашим хабам в Стамбулі та Москві», - додав Сидорук.

Раніше повідомлялося, що будівництво нового вантажного термінала в Борисполі планується почати восени 2020 року.

Як повідомлялося, в 2017 році гендиректор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін заявляв, що вантажний термінал повинен бути побудований до 2020 року.

У липні 2019 Міністерство інфраструктури України оголосило конкурс з вибору компанії для державно-приватного партнерства щодо реалізації проекту з реконструкції існуючого та створення нового вантажного терміналу в міжнародному аеропорту Бориспіль.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X