ДФС відзвітувала про різке зростання імпорту б/в авто

13 листопада 2017, 11:50
У січні-жовтні 2017 року обсяги митних оформлень вживаних авто в Україні виросли в 6 разів

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

"Якщо раніше в середньому за місяць ввозилося близько 1 тис. вживаних автомобілів, то в нинішньому році - майже 6 тис. авто щомісяця, а в жовтні ввезено понад 7 тис. таких автомобілів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У ДФС пояснюють зростання цих показників набуттям чинності змін до Податкового кодексу у 2016 році, згідно з якими ставки акцизного податку на легкові вживані автомобілі скоротилися у 10-20 разів.

"Це сприяло зменшенню загального податкового навантаження, яке на сьогодні складає приблизно 35-40% до вартості автомобіля. До набрання чинності закону акцизний податок був настільки великий, що податкове навантаження на вживаний транспортний засіб сягало 90% – майже стільки, скільки коштував цей автомобіль", - пояснили у відомстві.

Також наголошується, що за 10 місяців 2017 року на митну територію України імпортовано 123 тис. автомобілів, за які були сплачені митні платежі в бюджет на 17,4 млрд грн. З них 56 тис. вживаних авто, за імпорт яких оплачено 4,3 млрд грн. митних платежів.

Раніше також повідомлялося, що за десять місяців 2017 року Україна поставлено на облік понад 44 тис. імпортованих легкових авто, що були в експлуатації, що в 4,5 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X