Налагодити вантажні перевезення. Deutsche Bahn та Укрзалізниця домовилися про довгострокову підтримку

20 вересня, 17:28
Укрзалізниця (Фото:УЗ / Facebook)

Укрзалізниця (Фото:УЗ / Facebook)

Німецька Deutsche Bahn та Укрзалізниця підписали меморандум про довгострокову підтримку у відновленні інфраструктури та розширенні вантажних перевезень.

Німецька Deutsche Bahn підписала меморандум про взаєморозуміння з Укрзалізницею, що передбачає поглиблення партнерства між компаніями на довгостроковій основі.

Про це повідомляється на сайті українського перевізника.

Відео дня

Підписання відбулося під час виставки InnoTrans 2022 у Берліні. Угоду підписали гендиректор Deutsche Bahn Річард Лутц та гендиректор АТ Укрзалізниця.

"Ми твердо підтримуємо наших колег і співпрацюватимемо з ними на шляху до світлого майбутнього", - зазначив генеральний директор DB Річард Лутц.

Повідомляється, що ця домовленість забезпечить отримання допомоги Укрзалізницею у відновленні української залізничної інфраструктури.

Також угода охоплює співробітництво щодо розширення коридорів залізничних вантажних перевезень, пропускної спроможності терміналів та консультаційних послуг щодо впровадження європейських стандартів в управлінні залізницею.

Метою партнерства є розширення залізничних вантажних перевезень між Україною та Євросоюзом. Насамперед йдеться про сільськогосподарські перевезення.

Повідомляється, що фахівці DB Cargo допоможуть розробити та модернізувати вантажні коридори для перевалки між широким та європейським шляхами.

Також Deutsche Bahn допоможе українському перевізнику модернізувати структуру корпоративного управління, планує забезпечити УЗ запчастинами та розглядає можливість надання вантажних вагонів. ( хоча їх потрібно буде переобладнати під широку колію).

Раніше повідомлялося, що німецька державна залізнична компанія Deutsche Bahn заявила, що має намір транспортувати зерно товарними поїздами з України до портів Німеччини.

Нагадаємо, що 24 серпня 2021 року в день візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель до України, Укрзалізниці та Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір про консалтинг у сфері пасажирських перевезень. Зазначалося, що Deutsche Bahn допоможе Укрзалізниці відокремити пасажирські перевезення від вантажних та забезпечити ефективне керування.

Консалтинг є першим етапом співробітництва. На другому етапі Укрзалізниця залучить команду менеджерів із Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями. Очікується, що це станеться у 2022 році.

ПрАТ Київський електровагоноремонтний завод АТ Укрзалізниця минулого року уклав угоду з DB Engineering & Consulting GmbH про надання консультаційних послуг за 1,08 млн євро.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X