Держспецзв'язок повинен завершити експертизу е-декларування до кінця серпня - голова НАЗК

0 коментувати
Корчак заявила, що Держспецзв'язку до 31 серпня повинна видати сертифікат безпеки
Фото: Корчак Наталія via Facebook

Корчак заявила, що Держспецзв'язку до 31 серпня повинна видати сертифікат безпеки

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) Корчак Наталія заявляє про те, що Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) до 31 серпня повинна доопрацювати програмне забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та видати системі сертифікат безпеки Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що таке рішення прийнято в ході робочої наради у президента України Петра Порошенка з питань запуску системи електронного декларування.

"До 31 серпня Держспецзв'язку України у співпраці з Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРООН) повинна доопрацювати перші три модулі програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Держспецзв'язку треба усунути недоліки, допущені компанією-розробником програмного забезпечення, і видати так само до 31 серпня Атестат відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій", - написала Корчак.

За її словами, в ході наради міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про готовність ініціювати оперативне рішення щодо фінансування робіт по забезпеченню четвертого і п'ятого модулів системи електронного декларування, які Держспецзв'язку має виконати самостійно у стислі терміни.

Як повідомлялося, перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова у середу, 17 серпня, заявила, що після усунення недоліків реєстру електронних декларацій його необхідно перезапустити, а подані декларації подати заново.

Нагадаємо, 2 серпня Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила у сертифікації комплексу збору і обробки електронних декларацій.

У свою чергу, Національне агентство по запобіганню корупції залишив чинним своє рішення про запуск системи електронного декларування незважаючи на відсутність атестата захисту інформації, яка є необхідною відповідно до законодавства.

Незважаючи на це, з понеділка, 15 серпня, система почала свою роботу в Україні в тестовому режимі.

Пізніше у РНБО не виключили, що зрив запуску програми е-декларування міг бути умисним.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: