Держпідприємствам хочуть заборонити працювати з "дочками" російських банків

11 листопада 2016, 15:10
У Верховній Раді пропонують заборонити державним та комунальним підприємствам працювати з банками з російським капіталом

Про це йдеться в постанові №5383 Про припинення співпраці державних і комунальних підприємств з банками країни-агресора, пише Finclub.

Зазначається, що проектом постанови пропонується рекомендувати Кабінету міністрів провести інвентаризацію рахунків державних і комунальних підприємств, установ та організацій в банках, контрольованих Російською Федерацією, а також отримати інформацію про державне та комунальне майно, яке перебуває в заставі у цих банків.

Відео дня

Отриману інформацію пропонується оприлюднити в газеті Урядовий Кур'єр, а також на офіційному сайті уряду. У подальшому документ пропонує прийняти заборону таким підприємствам співпрацювати з "дочками" російських банків. Крім того, пропонується вилучити із застави у банків з російським капіталом вже передане цими підприємствами майно, яке належить державі та територіальним громадам.

"Національному банку рекомендується забезпечити рефінансування банків, які візьмуть на себе кредитні зобов'язання державних і комунальних підприємств, установ та організацій в банках, контрольованих Російською Федерацією, з передачею об'єктів застави під контроль України", - йдеться в документі.

Ініціатором постанови є Віталій Купрій.

Показати ще новини
Радіо NV
X