Держгеонадр зупинив роботу двох шахт на українському руднику

3 серпня 2017, 18:31
Державна служба геології та надр (Держгеонадра) України розпорядилася зупинити роботу на двох шахтах рудника Євраз-Суха Балка (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) - Ювілейна і імені Фрунзе

Про це повідомляє відповідний наказ №350 тимчасово виконуючого обов'язки глави Держгеонадр Олега Кирилюка, передає Інтерфакс-Україна .

Повідомляється, що рішення про припинення роботи шахт прийнято на підставі статті 66 Кодексу України про надра, підпунктом 5 пункту 6 положення про Державну службу геології та надр України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 30 грудня 2015р. № тисячу сто сімдесят чотири, а також з урахуванням актів перевірок діяльності Євраз Суха Балка від 13 травня 2016р. № 52/592-Д і № 51/599-Д і службової записки від 2 серпня 2017р. № 417/03/14-17.

Відео дня

"Наказую Євраз Суха Балка припинити всі види цільових робіт, пов'язані з використанням надр, які проводяться з порушенням стандартів та правил і можуть спричинити псування родовищ, суттєве зниження ефективності робіт, а саме: видобуток багатих залізних руд родовища поля шахти ім. Фрунзе, яке знаходиться в Дніпропетровській області; видобуток багатих залізних руд і кварцитів магнетиту родовища поля шахти Ювілейна Дніпропетровської області ", - йдеться в повідомленні.

Також повідомлялося, що причиною сталися 29 липня підземних поштовхів в Кривому Розі стали вибухові роботи на шахті Ювілейна рудника Євраз-Суха Балка.

припинити видобуток залізної руди
Показати ще новини
Радіо NV
X