Державіаслужба оскаржить рішення суду щодо МАУ

27 травня 2016, 12:32
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державна авіаційна служба україни (Державіаслужба) оскаржить рішення Окружного адмінсуду, який заборонив враховувати заборгованість по держзборам авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ) при видачі їй призначень на нові маршрути, передає Інтерфакс-Україна

Як заявили в Державіаслужбі, винесене судом рішення створює на ринку преференції для однієї авіакомпанії.

За даними регулятора, заборгованість МАУ по держзборам становить 147,174 млн грн станом на 18 травня цього року.

Відео дня

Окружний адмінсуд зобов'язав Державіаслужбу не враховувати заборгованість МАУ.

Авіакомпанія оскаржує в суді зміни в порядок надання прав на нові маршрути, просить забезпечити позов і заборонити Державіаслужбі враховувати її заборгованість перед спецфондом авіації.

Раніше президент МАУ Юрій Мірошников в інтерв'ю ЦТС заявив, що думки компанії та Державіаслужби щодо зазначеної заборгованості відрізняються, і ці спірні питання вирішуються у судах.

"Спір виник через те, що в момент різкої девальвації гривні нам виставили рахунок за новим курсом. Ми ж збирали гроші з пасажирів, коли курс був іншим. Нам відповіли, що ось зараз курс такий, і ми повинні платити по ньому. Для країни, у якої є своя національна валюта, трохи дивно фіксувати збори у валюті іншої держави", – прокоментував Мірошников.

Нагадаємо, що з 17 травня змінився порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній. Зокрема, зсвоїм рішення регулятор виключив умову перевірки переважного володіння (більше 50% статутного капіталу) авіаперевізника при отриманні прав на новий рейс.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X