Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Державіаслужба направила російським авіакомпаніям офіційне повідомлення про санкції

28 вересня 2015, 11:18
5869
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українські санкції торкнуться російської авіакомпанії Аерофлот

Фото: aeroflot.ru

Державна авіаційна служба України виконала всі процедури з повідомлення російських авіакомпаній про санкції, що вводяться проти них українською стороною, повідомила прес-служба відомства

Зокрема, всім авіакомпаніям РФ, що потрапили під санкції, надіслані відповідні листи з повідомленнями, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначимо, українські санкції торкнуться російських авіакомпаній Аерофлот, Трансаеро, 224 льотний загін, ВІМ-Авіа, Газпром-Авіа, Донавіа, Когалимавіа, Оренбурзькі авіалінії, Політ, Red Wings, Росія, РусДжет, РусЛайн, Сибір, Уральські авіалінії, Якутія, Ямал і ін.

Нагадаємо, 16 вересня глава держави своїм указом посилив санкційний тиск на Російську Федерацію, і ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня про застосування санкцій проти Росії. Зокрема, у списку санкцій присутні й російські авіакомпанії.

25 вересня Кабінет міністрів України прийняв рішення про заборону польотів в Україну російських авіакомпаній. Російським авіакомпаніям дали місяць на припинення польотів.

Російські авіаперевізники вже встигли підрахувати, що через українських санкцій можуть втратити десятки мільйонів доларів.

26 вересня стало відомо, що Росія планує ввести проти України дзеркальні санкції щодо заборони авіаперельотів.

 

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя