Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Демчишин відповів на претензії Авакова про протекціонізм тендеру Укренерго на закупівлю трансформаторів

13 січня 2016, 17:06
332
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Демчишин закликав Авакова розслідувати ситуацію з тендерами Укренерго

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин закликав главу Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова розслідувати проведення тендерів держхолдингу Укренерго, якщо вони викликають підозру в протекціонізмі на користь російського олігарха Костянтина Григоришина

Про це повідомляє Уніан.

"У МВС є всі інструменти, щоб з'ясувати реальну ситуацію. На тендер прийшли реальні виробники, включаючи АВВ, Siemens, той же Запоріжтрансформатор. Я його не захищаю. Але якщо він запропонує нижчу ціну, я не бачу причин не дати їм можливість реалізовувати проект. Я вже не кажу про те, що це український виробник, який платить тут податки. Але давайте подивимося на ціну. А її поки що ніхто не розкривав. Про що ми говоримо? Про які зловживання?" - заявив глава Міненерго.

Раніше повідомлялося, що глава МВС Арсен Аваков побачив ознаки протекціонізму на користь бізнесмена Костянтина Григоришина з боку НЕК Укренерго, які проявляються у зміні умов тендеру по закупівлі тансформаторов.

Нагадаємо, напередодні в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що Укренерго відмовилося від попередньої оплати при закупівлі 22 одиниць трансформаторного обладнання. Це істотно змінює умови для учасників існуючого тендеру.

Раніше НВ писало, що занадто короткі терміни підготовки до тендеру роблять неможливим участь у ньому всіх компаній, крім компанії Костянтина Григоришина Запоріжтрансформатор.

Зарубіжні виробники не могли встигнути отримати переклад всієї технічної документації на 22 трансформатора.

Пізніше Укренерго повідомила про продовження строку підготовки до тендеру на закупівлю трансформаторів, що дозволило прийняти в ньому участь іноземним компаніям.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися