Демчишин розповів про "велику зацікавленість" Казахстану до приватизації українських компаній

9 жовтня 2015, 10:15
Компанії Казахстану проявляють інтерес до приватизації українських енергетичних підприємств. Таку заяву зробив міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин в Астані

"У казахської сторони досить великий інтерес до приватизації українських енергетичних компаній. Це і теплогенеруючі, оскільки у них достатньо великий досвід в обслуговуванні і забезпеченні їх вугіллям, мережі їх цікавлять. Вони вчора проявили інтерес до нашими обленерго, які були виставлені на приватизацію, теплокомуненерго. Тобто їх дуже цікавить теплогенеруюча інфраструктура", - зазначив він.

Відео дня

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, за словами глави Міненерго, українська сторона провела обговорення цих питань як з представниками влади Казахстану, так і з приватними енергетичними компаніями цієї країни.

Український міністр енергетики також зазначив, що предметно обговорюються поставки з Казахстану уранового концентрату, газового концентрату, нафтопродуктів.

"З точки зору енергетики, інтерес дуже великий. Казахстан є энергопрофіцитною державою, вони експортують досить великі обсяги нафти, нафтопродуктів, газу, урановий концентрат виготовляють у великих обсягах і експортують. Це те, в чому ми зацікавлені, - вугілля у великих обсягах", - пояснив він.

Вчора, 8 жовтня, президент України Петро Порошенко прибув з офіційним візитом до Казахстану. Зараз проходить його зустріч з президентом Нурсултаном Назарбаєвим.

Показати ще новини
Радіо НВ
X