Стартап Delfast зібрав $500 000 на виробництво електробайків в Україні

8 лютого 2021, 19:49

У Delfast заявили, що зібрали пів мільйона доларів на виробництво електробайків і розповіли про інші домовленості з інвесторами.

Виробник електробайків Delfast залучив $500 тис. від користувачів зі всієї України через краудфандингову платформу Fundable. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Кошти потрібні на будівництво в Україні центру розробки електровелосипедів. Всього для цієї мети в компанії планують залучити $3 млн. Наголошується, що цей центр дозволить компанії реалізувати отримані запити на виконання зобов’язань у сумі $100 млн.

Відео дня

Також у компанії відзвітували про підписання SAFE-угоди з українськими інвесторами на суму $500 тис. Право на інвестиції в розмірі $1 млн підписав бізнес-ангел з СНД.

Крім того, в Delfast заявили, що ведуть переговори про залучення інвестицій розміром в $1 млн з американським бізнес-ангелом, який вийшов на стартап через платформу Fundable.

«Ми отримали дуже багато заявок і маємо оптимістичні прогнози на цей раунд», — зазначив співзасновник і головний виконавчий директор Delfast Данило Тонкопій.

У листопаді минулого року Тонкопій заявляв, що президент України Володимир Зеленський пообіцяв допомогу в будівництві заводу з виробництва українських електробайків.

У 2018 році Тонкопій також заявляв про можливу допомогу в питанні будівництва в Україні заводу з виробництва електробайків з боку Юлії Тимошенко. Тоді СЕО Delfast опублікував у Facebook фото в обнімку з політиком, за що його розкритикували друзі і підписники.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X