У Мінекономіці розповіли, коли скінчиться дефіцит пального на заправках

30 квітня, 13:42
АЗС (Фото:Львівська ОВА)

АЗС (Фото:Львівська ОВА)

У Мінекономіки розповіли, що дефіцит пального на українських заправках закінчиться за тиждень, але ціни на паливо зростуть.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Дефіцит пального на українських АЗС буде ліквідовано протягом наступних семи днів. Про це 29 квітня повідомила голова Міністерства економіки України Юлія Свиріденко.

Відео дня

За словами міністерки, українські оператори мають законтрактовані обсяги нафтопродуктів на території Західної Європи. Наразі уряд вирішує питання їх ввезення на територію України.

" Уряд з початку війни через Міненерго та Мінекономіки щодня співпрацює з операторами ринку для забезпечення населення та нафтопродуктів", - заявила глава Мінекономіки.

Водночас, Свириденко попередила, що очікується незначне подорожчання нафтопродуктів. Зростання цін на паливо пов'язане насамперед, з вищою ціною логістики через складні маршрути та використання кількох видів транспорту.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що російські окупанти зосередилися на знищенні інфраструктури зберігання палива в Україні . Також вони знищили десятки автозаправних станцій.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X