"Гдє дєньгі, Зін?". Нафтогаз розповів про проблеми Київенерго

31 травня 2017, 14:21
Борг компанії Київенерго перед НАК Нафтогаз України складає 4,2 млрд гривень. При цьому, витрати Київенерго на оплату транспортування газу становлять менше 10% загальних витрат компанії

Про це повідомила прес-служба НАК Нафтогаз України на своїй Facebook-сторінці.

"370 мільйонів боргу Укртрансгазу - це ще дрібнички. Нафтогазу Київенерго заборгувало 4,2 мільярди і є найбільшим нашим боржником (до речі, ліміти на газ ми їм поки виділяємо). За таких обставин постає питання "Гдє дєньгі, Зін?". Де гроші, сплачені киянами за тепло і гарячу воду?", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому в Нафтогазі зазначили, що якщо Київенерго під загрозою відключення не знаходить коштів навіть на оплату рахунків за транспортування, це може свідчити про великі проблеми в компанії.

"Можливо, як природного монополіста, чиї видатки включаються до тарифів на опалення та гарячу воду, Київенерго варто зобов'язати публічно звітувати про свої видатки та здійснювати закупівлі на Прозорро?", - нарікають в Нафтогазі.

В якості прикладу компанія привела, київську ТЕЦ-4 (обслуговує мешканців Дніпровського і Дарницького районів і належить ТОВ Це), яка працює в тих же умовах, що і підприємства Київенерго, забезпечує рівень розрахунків з Укртрансгазом близько 95% і не відключає своїх абонентів від гарячого водопостачання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X