Або Болгарія, або Італія. Ахметов обирає, де побудувати новий меткомбінат

24 червня, 22:57
Рінат Ахметов, мажоритарний власник групи Метінвест (Фото:@metinvest.media)

Рінат Ахметов, мажоритарний власник групи Метінвест (Фото:@metinvest.media)

Група компаній Метінвест бізнесменів Ріната Ахметова та Вадима Новинського розглядає можливість будівництва нового металургійного заводу у Європі.

Про це під час івенту Let`s Talk, який проводила Європейська Бізнес Асоціація, заявив Юрій Риженков, гендиректор групи Метінвест.

Відповідаючи на питання про плани щодо закордонних інвестиції Метінвесту, Риженков зазнаичв, що група поза межами України вже володіє двома метзаводами в Італії, метзаводом у Болгарії, метзаводом у Сполученому Королівстві та шахтами у США.

Відео дня

«У нас є велика трейдингова компанія, яка по всьому світу продає нашу продукцію. Ми по всьому світу інвестували. У нас на порядку денному стояли інвестиції у великий завод в Італії, новий завод, який ми планували побудувати у найближчі 3−4 роки. Тут проблема в тому, що він базувався б на слябах від Азовсталі, які мали надходити в Італію, і ми там їх мали переробляти в кінцеву продукцію», — зазначив Риженков.

«Одна з передумовин (для розвитку металургійного бізнесу, — ред.), яка в нас є, — це криворізька руда. На ній можна будувати в інших країнах виробництво. Наприклад ми зараз розглядаємо (можливість, — ред.) побудувати новий завод у тій же Болгарії, або Італії», — сказав гендиректор групи Метінвест.

При цьому він зазначив, що для цього «треба бути впевненим, що ми зможемо ту ж руду з Кривого Рога поставляти до тих країн. Зараз це можливо, але не гарантовано».

«Ми розглядаємо різні сценарії, переглядаємо різні стратегії. Ця технологічна стратегія передбачає як інвестиції в Україні, так і інвестиції в інших країнах», — додав Риженков.

Показати ще новини
Радіо НВ
X