Датагруп змінив голову компанії на вихідця з McKinsey

15 липня 2016, 15:03
Компанія Датагруп змінила генерального директора, передає Інтерфакс-Україна

З 15 липня головою компанії призначений менеджер з проектів компанії McKinsey&Company Михайло Шелемба, який змінив голову наглядової ради Октава Капітал і кінцевого бенефіціара Датагруп Олександра Кардакова.

Відео дня

Таке рішення єдиний акціонер компанії прийняв у середу, 12 липня.

У McKinsey&Company в Україні Шелемба працював на посаді консультанта з листопада 2010 року по 2014 рік, пізніше перейшов на посаду менеджера проектів на Близькому Сході.

До цього з 2007 року був старшим кредитним аналітиком, а потім головою проектного фінансування Піреус банку (Київ).

Олександр Кардаков очолив компанію в середині грудня 2015 року. Тоді повідомлялося, що він буде на цій посаді на "певний період часу".

"А. Кардаков стане тією людиною, який дасть новий поштовх розвитку компанії, оскільки саме він був її творцем, в минулому обіймав посаду президента Датагруп, добре ознайомлений з процесами і знає всі особливості цього бізнесу зсередини", – повідомляли в Датагруп.


Компанію Датагруп заснували в 2000 році. Вона надає на території України послуги телефонного зв'язку, передачі даних, доступу до інтернет, а також займається продажем телекомунікаційного обладнання. У І півріччі 2016-го компанія збільшила чистий дохід на 7,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 531,8 млн грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X