Данські інвестори побудують в Україні біогазовий завод

15 березня 2017, 15:48
Компанія зі 100%-вим данським капіталом Даноша (Івано-Франківська обл.) у 2017 році планує почати будівництво біогазового заводу потужністю 1,1 МВт

"Ми починаємо будівництво другого біогазового заводу. Один вже працює на території одного з найбільших наших свинокомплексів у селі Копанки Івано-Франківської області. Наступний біогазовий завод планується розпочати в цьому році. Він має бути більш вдосконалений, ніж попередній", - цитує Інтерфакс-Україна слова начальника відділу зовнішніх зв'язків та розвитку компанії Любові Богачевської.

Відео дня

За її словами, будівництво заводу розраховане на два роки. Кошти для реалізації проекту компанія планує залучити у міжнародної фінансової організації NEFCO та інвестфонду IFU.


Створена в червні 2004 року Даноша - українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A/S. - данської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів у Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі та Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X