Дані 267 млн користувачів Facebook знайшли у відкритому доступі

20 грудня 2019, 13:24

У відкритий доступ потрапили імена, Facebook ID і номери телефонів користувачів соцмережі.

Дані більш ніж 267 млн користувачів Facebook потрапили у відкритий доступ, повідомляє видання Сomparitech , яке і виявило витік разом з експертом з кібербезпеки Бобом Дьяченко.

Відео дня

У відкритий доступ потрапили імена, Facebook ID і номери телефонів користувачів соцмережі. Витік торкнувя переважно користувачів Facebook з США.

Передбачається, що дані могли бути використані для розсилки спаму і фішингових атак. У крадіжці даних підозрюють хакерів з В'етнама.

Вперше база даних з'явилася у відкритому доступі 4 грудня 2019 року, однак за зверненням Дьяченко доступ до неї закрили не більше, ніж через 15 днів. У виданні зазначають, що за цей час дані користувачів могли бути скопійовані.

«Ми вважаємо, що інформація була вкрадена ще до змін у сфері політики безпеки, які Facebook ввів в останні кілька років», - заявив представник компанії виданню Business Insider.

Представники соціальної мережі заявили, що вивчають обставини події.

Нагадаємо, що Facebook вперше покаже рекламу під час Супербоула. Компанія збільшила витрати на рекламу, щоб повернути довіру аудиторії після низки скандалів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X