Данилюк заявив про замовлену проти нього інформкампанію

1 червня 2018, 19:35

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що інформація про кватиру у Лондоні, несплату податків і наявність британського паспорту неправдива.

Про це він заявив в ефірі Радио НВ.

За словами Данилюка, Генеральна прокуратора ініціювала провадження про несплату податків через відмову збільшити видатки на силовиків.

Відео дня

"Воно було ініційовано Генеральною прокуратурою у відповідь на те що я не дав збільшити видатки на силовиків у липні минулого року під час змін до бюджету. Вони незаконно через суд його ініціювали і зараз ми знаходимося у судах, бо я подав на них в суд. Це чиста маніпуляція і ми отримали документи з Великої Британії. І зараз у них великі проблеми, адже прийдеться визнавати свою помилку. Податки були сплачені", - заявив він.

Крім того, він спростував інформацію про наявність квартири у Лондоні.

"Історія з квартирою в Лондоні була придумана. Її придумав телеканал 1+1 два місяці тому, прокрутити в прайм-тайм повністю видуманий сюжет про мене. Потім з’ясувалося, що це не моя квартира, а квартира управляючого директора Європейськиого банкп реконструкції і розвитку Східної Європи і Кавказу – Франсіса Маліжа. Ми звернулися до них з проханням зберегти сюжет, але вони сказали, що сюжету немає. Вони його стерли. Вони бояться, бо це фейк, за який треба відповісти", - добавив міністр.

Також міністр заявив про відсутність британського паспорту. "Ще мені закинули британський паспорт, якого у мене не було і це офіційно підтверджено органами", - сказав він.

Причиною таких дій міністр називає формування підґрунтя у Верховній Раді його як поганої людини, яку треба знімати.

"Я хочу доказів, а не проплаченої інформації. Обливати брудом за гроші можуть багато хто", - підсумував Данилюк.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. За даними слідства, існують істотні розбіжності між доходами і витратами Данилюка в 2010-2014 рр., коли він очолював Координаційний центр з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента.

Державна фіскальна служба призначила позапланову документальну перевірку Данилюка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 до 2016 року.

У квітні 2018 року, журналісти виявили у Данилюка таємну квартиру в Лондоні. Однак, пізніше Маліж викрив одну з програм телеканалу 1+1 у поширенні недостовірної інформації щодо міністра фінансів.

Показати ще новини
Радіо NV
X