Світові ціни на нафту впали до мінімуму з початку року через протести у Китаї

28 листопада 2022, 17:47
Масові протести у Китаї обвалили ціни на нафту (Фото:Agustin Marcarian/REUTERS)

Масові протести у Китаї обвалили ціни на нафту (Фото:Agustin Marcarian/REUTERS)

Ціни на нафту падали до мінімуму з початку року через антикоронавірусні протести в Китаї.

Ціни на нафту впали майже до найнижчого рівня цього року на тлі масових протестів проти коронавірусних обмежень у Китаї, повідомляє Reuters.

Нафта марки Brent подешевшала до $80,96 за барель. До цього вартість нафти цієї марки падала до найнижчого рівня з 4 січня цього року $80,61 за барель.

Відео дня

Американська нафта марки West Texas Intermediate ( WTI) подешевшала до $74,19 після того, як досягла найнижчого рівня з 22 грудня минулого року на рівні $73,60.

" Крім зростаючих побоювань щодо зниження попиту на паливо в Китаї через сплеск випадків захворювання COVID-19, до продажів підштовхнула політична невизначеність, викликана рідкісними протестами проти суворих обмежень уряду в Шанхаї", - зазначають експерти.

Увечері 28 листопада демонстранти зіткнулися з поліцією у Шанхаї. Протести проти обмежень тривають третій день і відбуваються у кількох містах.

Влада КНР досі дотримується політики нульової толерантності до коронавірусу, навіть незважаючи на те, що більшість світу зняла практично всі обмеження.

Раніше в Saudi Aramco заявили про «перебудову» на нафтовому ринку через санкції проти Росії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X