Що буде з тарифами в квітні. У Міненерго не продовжуватимуть обмеження цін на газ

12 березня 2021, 17:44

У Міненерго заявили, що після 31 березня «опустять» ціни на газ для населення. У міністерстві очікують, що зростання тарифів в квітні не буде.

Міністерство енергетики не буде продовжувати дію обмеження ціни на ринку газу в 6,99 грн / куб. Про це відомство повідомило у відповідь на запит Інтерфакс-Україна.

«Міністерство не має наміру продовжувати дію обмежень ціни на газ», - повідомили в міністерстві.

Відео дня

У той же час в Міненерго очікують, що завершення дії обмеження не спричинить за собою зростання тарифів на газ. Також у відомстві вважають, що ціна ресурсу в річних контрактах для побутових споживачів не буде перевищувати існуючий рівень.

Нагадаємо, що 1 серпня минулого року Україна відкрила ринок газу для населення, але 18 січня, на тлі протестів в регіонах, Кабмін прийняв постанову, якою з 1 лютого до 31 березня встановлюється гранична ціна на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр урахуванням податку на додану вартість та плати за транспортування магістральними газопроводами).

Більше 20 газопостачальних компаній заднім числом знизили січневу ціну на газ , встановивши її на рівні 6,99 грн за кубометр. Крім того, Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, схвалила зниження тарифів на розподіл газу для низки облгазів.

5 березня НКРЕКУ виступила за введення річного тарифу на газ для населення з 1 травня цього року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X