Друга за величиною мережа кінотеатрів у світі зупиняє роботу. Це зачепить 45 тис. співробітників

5 жовтня 2020, 17:52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Друга за величиною мережа кінотеатрів в світі Cineworld призупиняє роботу через відсутність гучних прем'єр.

Друга за величиною мережа кінотеатрів в світі Cineworld на цьому тижні закриє свої кінотеатри в Британії та США через затримку виходу гучних прем'єр, пише Reuters.

Це рішення залишить без роботи близько 45 тис. співробітників компанії. Всього компанія закриє 536 кінотеатрів Regal в США і 127 кінотеатрів Cineworld і Picturehouse в Британії з 8 жовтня.

Відео дня

За словами виконавчого директора Cineworld Муки Грейдінг, компанія може відновити роботу кінотеатрів в найближчі два місяці.

«З точки зору ліквідності, коли ми відкриті, ми зазнавали більших збитків, ніж коли ми були закриті», - сказав Грейдінгер.

Cineworld почав заново відкривати свої кінотеатри в липні після того, як обмеження, пов'язані з вірусом, почали слабшати. Однак, через те що студії знову перенесли на кілька місяців гучні прем'єри на кшталт фільму про Джеймса Бонда і фільму Marvel про Чорну вдову, кінотеатри продовжили зазнавати збитків.

«Без цих нових релізів Cineworld не зможе надати покупцям як в США, так і в Британії широкий спектр сильних комерційних фільмів, необхідних для того, щоб вони розглянули можливість повернення в кінотеатри», - відзначили в компанії.

Нагадаємо, що через епідемію коронавірусу Disney звільнить 28 000 співробітників парків розваг.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X