Чотири облгази в Україні перерахують платіжки всім споживачам

26 березня 2019, 17:21

Рішення НКРЕКП: Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз та Харківгаз повинні зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня

Накцомісія з питань регулювання ринку енергії та комунальних послуг оштрафувала Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз і Харківгаз і зобов'язала зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня. Про це повідомляє НАК Нафтогаз України в Facebook.

Відео дня

Також регулятор звернув в АМКУ щодо ознак зловживання облгазами монопольним становищем.

"Перевірки незаконних донарахувань облгазів і газзбутів групи РГК тривають. На цей раз через застосування" газових коефіцієнтів "планують оштрафувати Чернівцігаз, Запоріжгаз, Чернігівгаз і Львівгаз. І, що найважливіше, не тільки оштрафувати, а й зобов'язати провести перерахунок обсягів споживання по всім побутових споживачах до 18 квітня ", - повідомляє Нафтогаз.

Раніше повідомлялося, що Нацкомісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг оштрафувалакомпаніі Вінницягаз, Волиньгаз і Київоблгаз на 850 тис. Грн кожен і зобов'язала їх до 5 квітня перерахувати платіжки побутовим споживачам, прибравши незаконно нараховані додаткові обсяги газу.

Показати ще новини
Радіо NV
X