Чистий прибуток агрохолдингу Миронівський хлібопродукт впав на 29%

0 коментувати
У МХП повідомляють, що за квітень-червень вони збільшили частку експортної виручки з 45% в 2015 до 49%
Фото: прес-служба МХП

У МХП повідомляють, що за квітень-червень вони збільшили частку експортної виручки з 45% в 2015 до 49%

Чистий прибуток агрохолдингу Миронівський хлібопродукт (МХП) у другому кварталі впав на 29% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до $165 млн

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Згідно квартальної фінансовою звітністю холдингу, виручка за вказаний період зменшилася на 7% – до $286 млн, валовий прибуток зріс на 4% – до $142 млн, операційний скоротився на 3% – до $123 млн, EBITDA – на 1%, до $146 млн.

У МХП повідомляють, що за квітень-червень вони збільшили частку експортної виручки з 45% в 2015 до 49%.

Чистий прибуток холдингу за шість місяців сягнув $94 млн у порівнянні з чистим збитком в $61 млн за аналогічний період 2015 року.

Виручка компанії знизилася на 4% – до $530 млн через падіння продажів зерна у порівнянні з торішнім показником. Частка виручки від експорту зросла з 44% у січні-червні минулого року до 48%.

У першому півріччі операційний прибуток МХП зменшився на 19% – до $191 млн, валовий – на 9%, до $223 млн, EBITDA – на 13%, до $235 млн.

"Незважаючи на складну ситуацію в Україні, агрохолдинг, згідно з планом, продовжує поступово розвиватися. Наш сегмент птахівництва розширився, як і прогнозувалося, ми очікуємо нарощення обсягів виробництва і в другій половині року", – заявив голова правління агрохолдингу Юрій Косюк.


Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт є найбільшим виробником курятини в Україні. Частка виробництва продукції птахівництва на ринку 60%. Крім цього виробляє соняшникову олію, зерно і продукти м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлена брендами Наша Ряба, Легко, Бащинський та ін.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: