Не зв'язком єдиним. Vodafone створить в Україні власного рітейлера мобільної техніки

14 червня 2017, 15:25
Оператор мобільного зв'язку компанія Vodafone Україна має намір зайнятися рітейлом мобільної техніки, створивши з цією метою власну дочірню компанію

Про це повідомила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова, передають Українські новини.

"Це буде бренд Vodafone і навіть окрема компанія. У нас буде і партнерський, і особистий роздріб, але власний буде у пріоритеті, ми плануємо його розвивати дуже потужно. Ми готові працювати з нульовою маржею, нам не потрібна маржинальної ні на девайсах, ні на самому бізнесі. Наше завдання - смартфонізація з усіма встановленими нашими додатками на смартфонах", - заявила Устинова.

Відео дня

Вона зазначила, що юрособа для рітейл-компанії вже зареєстрована.

За словами гендиректора Vodafone Україна, компанія також має намір активно розвиватися в соцмережах, розвивати мобільні додатки і просувати технологію mobile-ID.

Раніше повідомлялося, що Vodafone Україна спільно з компанією MasterСard запустили новий додаток - мобільний гаманець Vodafone Pay з функцією оплати зі смартфона.

У травні Vodafone Україна змінив юридичну назву на ПрАТ ВФ Україна.

У 2016 році оператор мобільного зв'язку компанія Vodafone Україна скоротила чистий прибуток на 44,3% до 1,3 млрд гривень у порівнянні з 2015 роком.

15 жовтня 2015 року компанія МТС-Україна і компанія Vodafone підписали партнерську угоду, згідно з якою МТС-Україна має намір поступово перевести всі свої послуги під бренд Vodafone.

Показати ще новини
Радіо NV
X