Чеське Krusovice в Україні. Власник Першої приватної броварні розповів про плани компанії

28 квітня 2017, 15:28
Новини компаній

Перша приватня броварня, один із активних гравців пивного ринку України, отримала ліцензію від концерну Heineken на виробництво відомого чеського пива Krusovice і запускає одразу кілька нових продуктів у 2017 році

Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна розповів власник і CEO компанії "Перша приватна броварня" Андрій Мацола.

За його словами, у планах компанії на цей рік виробництво хард-лимонадів у Радомишлі, а також вихід на ринок сидрів. Крім того, компанія збирається розпочати розлив своєї продукції в банку.

Відео дня

Андрій Мацола

«Минулого року ми купили у німецької компанії KHS обладнання, і тепер будемо розливати нашу продукцію в банку 0,44 і 0,5 літра. Ринок пива в банках в Україні становить всього 6% загального обсягу. Ми оцінюємо нашу частку на ньому в 10%, так як працюємо в верхньому мейнстрімі й преміум-класі. Ми давно хотіли поставити баночну лінію, але раніше цей проект був би вкрай невигідним. Зараз вже час прийшов», - підкреслив Мацола.

У 2016 році, як і в попередні роки, потужності заводів Першої приватної броварні були завантажені повністю. Незважаючи на падіння ринку пива в 2016 році на 7,5%, потужності заводу компанії у Львові зросли на 30%, а в цьому році у планах ППБ наростити ще 15%. У результаті Перша приватна броварня планує вийти на виробництво 2,5 млн гл пива та квасу на рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X