Чеська авіакомпанія ввела безбагажні тарифи в Україну

12 січня 2017, 15:42
Чеська авіакомпанія Czech Airlines ввела безбагажні тарифи на всі свої середньомагістральні рейси, у тому числі на лініях Київ-Прага і Одеса-Прага

Як уточнили у представництві авіаперевізника у Києві, сталося це в грудні 2016 року, пише avianews.com.

Так, новий тариф Lite без багажу приблизно на €20 в одну сторону або на €40 в обидві сторони дешевше тарифу Plus, що передбачає перевезення одного валізи до 23 кг без додаткової плати.

Відео дня

Безкоштовно по тарифу Lite можна провезти з собою тільки один предмет в якості ручної поклажі вагою до 8 кг.

Крім цього, пасажири, які купили квитки за тарифом Lite, не зможуть пройти онлайн-реєстрацію і вибрати місце за 36 годин до вильоту. Посадковий талон вони зможуть отримати тільки в аеропорту.

А в разі, якщо мандрівник все ж вирішить летіти з багажем, перевезення одного валізи до 23 кг обійдеться йому в €25 при оплаті не пізніше ніж за 36 годин до вильоту.

По закінченню цього терміну збір зростає до €35 за валізу, при цьому якщо пасажир спробує взяти сумку, що перевищує дозволені габарити ручної поклажі в салон, з нього можуть взяти збір біля виходу на посадку в розмірі €45.

У 2015 році Czech Airlines відмовилася від надання безкоштовного харчування пасажирам економічного класу на середньомагістральних рейсах, у тому числі на рейсах в Україну.


Czech Airlines є флагманом авіації Чеської республіки і виконує рейси з Праги за основними напрямками у Європі та Азії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X