Черкаський Азот Фірташа відновив роботу

6 лютого 2017, 13:03
ПАТ Азот (Черкаси), що входить до об'єднує підприємства азотної хімії Group DF холдингову компанію Ostchem, відновило роботу основних цехів по виробництву азотних добрив (цеху аміаку і двох цехів карбаміду)

За даними прес-служби Group DF, завершено капітальний ремонт і виведені на планові рівні завантаження цех з виробництва аміаку (А-5) (1,63 тис. тонн аміаку на добу), два цехи з виробництва карбаміду (М-2 і цех М-6) з завантаженням 1,1 тис. і 1,02 тис. тонн карбаміду на добу, відповідно, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Ми нарощуємо обсяги виробництва, в першу чергу, для того, щоб забезпечити азотними добривами український АПК. Немає сумнівів у тому, що заводи Ostchem без проблем зроблять для весняної посівної стільки добрив, скільки український ринок буде в змозі купити", - наводяться в повідомленні слова голови правління заводу Віталія Склярова.

За його словами, відновлення світових цін на карбамід та успішне введення Україною загороджувального мита сприяє тому, що українські заводи з часом будуть нарощувати оберти.


Ostchem - управляюча компанія, яка координує роботу підприємств азотної хімії, належать Group DF Дмитра Фірташа.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X