Через ультиматум Ryanair Бориспіль може зазнати збитків у 2 млрд грн – гендиректор

9 липня 2017, 21:18
Генеральний директор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін планує ознайомити журналістів з вимогами авіакомпанії Ryanair і розповісти про фінансові загрози для аеропорту у понеділок, 10 липня

Про це йдеться в офіційному прес-релізі держпідприємства, передає Європейська Правда.

"Привернення уваги до зазначених тем обумовлено ультимативною заявою Ryanair від 6 липня щодо договору, підписаного аеропортом "Бориспіль", і відповідною позицією Міністерства інфраструктури", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Генеральний директор зазначив, що, зокрема, буде надано економічне обґрунтування збитків у розмірі 2 млрд грн на рік, які Ryanair може завдати держпідприємству у разі отримання преференцій на лондонському напрямку (так звана умова "100 кілометрів").

5 липня Міжнародний аеропорт Бориспіль підписав договір з ірландським лоукостером Ryanair.

За словами Рябікіна, договір узгоджений усіма службами аеропорту, і, що дуже важливо, зовнішніми аудиторами, які візують всі вихідні фінансові документи і договори.

Він також зазначив, що переговори між авіакомпанією та аеропортом це завжди процес досягнення компромісу на основі взаємного економічного інтересу, і чим менше при цьому політики, тим легше такий компроміс знайти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X