Через Україну почав курсувати контейнерний поїзд з Китаю до Угорщини

9 квітня 2019, 14:04

Контейнерний поїзд з Китаю до Угорщини може доставляти вантажі в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та інші країни південної Європи

Новий контейнерний поїзд, який буде доставляти вантажі з Китаю до Угорщини, прослідував транзитом через територію України і здійснив перший тестовий рейс за маршрутом Шеньсі (КНР) - Еперешке (Угорщина). Про це повідомляє ЦТС.

Відео дня

Даний проект реалізують компанії Rail Cargo Logistics - RUS (РФ) і KTZ Express (Казахстан).

У складі поїзда було перевезено 41 сорокафутовий контейнер з товарами народного споживання. Поїзд відправився з Шеньсі 27 березня, а на станцію призначення в Угорщину прибув 7 квітня.

Новий маршрут проходить через прикордонні переходи Алашанькоу (Китай) - Достик (Казахстан), Суземка (РФ) - Зернове (Україна), Батьово (Україна) - Еперешке (Угорщина).

Друга відправка поїзда запланована на 12 квітня, з травня 2019 року планується вивести сервіс на регулярну щотижневу основу.

Транспортні оператори, які організували рух поїзда, заявляють про нього як про відкриття транзитного "південного коридору" з Китаю до Угорщини з можливістю доставки вантажів в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та інші країни південної Європи.

Передумовою для запуску нового маршруту стала завантаженість основного прикордонного переходу Брест-Малашевичі через великий обсяг вантажопотоку з боку Білорусі та Калінінграда і періодичних ремонтних робіт на прикордонному переході.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця запустила новий контейнерний поїзд до Польщі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X