Через обстріл постраждали заводи найбільшого світового виробника холодильної техніки

29 квітня 2022, 15:37
Заводи UBC Group потрапляють під обстріли (Фото:Igor Gumennyy / Facebook)

Заводи UBC Group потрапляють під обстріли (Фото:Igor Gumennyy / Facebook)

Поряд із заводом UBC Group у Харкові впали чотири 500-кілограмові авіабомби, внаслідок чого пошкоджено промислову будівлю. Також потрапила під обстріл та згоріла частина заводу групи у Димерці Київської області.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Про це власник та президент виробника холодильного обладнання UBC Group Ігор Гуменний написав у Facebook.

«Війна все змінила на до та після. Ми зупинили свою діяльність у РФ. За час війни постраждали усі наші підприємства. Харків одразу опинився в епіцентрі військових дій, заводи зупинилися першого ж дня війни», — зазначив він.

Відео дня

Гуменний нагадав, що за день до початку війни група запустила у Харкові новий цех із виробництва промислових виробів зі скла з новим італійським та швейцарським обладнанням.

«І іронія долі, прямо туди нам прилетіло… Поряд із нашим заводом упали 4 500-кілограмові авіабомби. Одна не вибухнула, нумерація збереглася… Вибуховою хвилею зруйновано частину стіни та пошкоджено дах однієї з промислових будівель, повилітали вікна. Секції бетонного паркану розлетілися як пелюстки. Це було перше влучення. Загалом під обстріл періодично потрапляють приміщення всіх наших підприємств у Харкові. Потрапила під обстріл і згоріла частина заводу у Димерці», - додав він.

UBC Group має три заводи, а також офіси в Харкові, Дніпрі, Києві, Львові, Маріуполі та сервісні офіси у всіх великих українських містах. У холдингу працює близько 5000 працівників.

Показати ще новини
Радіо NV
X