10 років потому. Український виробник вантажівок відновив продажі в кредит і лізинг

28 лютого 2018, 13:37

Виробник великовантажних автомобілів холдингова компанія АвтоКрАЗ відновила програми кредитування і продажів своєї техніки в лізинг після перерви майже в 10 років.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, це стало можливим завдяки співпраці автовиробника з Укргазбанком, Приватбанком і Акордбанком. При цьому, клієнт також може вибрати будь-який інший банк на свій розсуд.

Відео дня

Умови фінансового лізингу припускають термін від 13 до 60 місяців з 3% річних і авансовим платежем від 20%; кредити надаються на термін до 5 років з 18% річних і авансовим платежем від 20%.

Як уточнив агентству Інтерфакс-Україна фінансовий директор АвтоКрАЗу Дмитро Новицький, кредитна та лізингова програми були згорнуті з 2009 року.

"Ці програми стартували у 2006 році, коли підприємство набирало обертів, внутрішній ринок динамічно розвивався, була відносно висока купівельна спроможність клієнтів і багато пропозицій від банків з кредитування. Аж до кінця 2008 року, коли почався фінансово-економічна криза, і рухнула вся банківська система, ці програми успішно працювали і були згорнуті із зазначених вище причин з 2009 року", - пояснив він.


АвтоКрАЗ випускає 33 базові моделі, більш ніж 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і в Збройних силах України.

У 2016 році було реалізовано 726 вантажівок, в тому числі 47% - на внутрішньому ринку. На 2017 рік спочатку було заплановано випустити 1,2 тис. автомобілів, але фактичні обсяги компанія не розголошували.

Показати ще новини
Радіо NV
X