Чехи вирішили зайнятися виробництвом "чистої" енергії із соломи на Житомирщині

27 листопада 2017, 14:58
Інвестори з Чехії заявили про наміри розширювати виробництво енергії з біомаси в Україні

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

"Про співпрацю у сфері заміщення газу вже домовилися Коростенська міська рада (Житомирська обл. – ред.) та чеська компанія TTS Group, підписавши відповідний протокол", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зокрема, чеська компанія розглядає перспективи впровадження у різних регіонах України проектів з використанням соломи як сировини для виробництва "чистої" енергії.

Раніше повідомлялося, що американська компанія зацікавилася приватизацією Херсонської ТЕЦ та її переведенням її з газу на біопаливо.


Компанія TTS Group є лідером у використанні біомаси в енергетичних цілях в Чехії та має багаторічний досвід з виробництва промислових котлів на біомасі. Зокрема, котли виробництва компанії спалюють солому в українському місті Нікополь. Крім цього, TTS Group керує системою опалення в одинадцяти містах Чеською Республіки і Словаччини. Загалом компанія постачає більш ніж 215 тис. Гкал тепла на рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X