Частину АвтоЗАЗу пустять з молотка

12 травня 2017, 16:43
Цехи запорізького підприємства АвтоЗАЗу загальною площею майже 39 тис. кв метрів і 3 017 автомобілів різних марок виставлять на аукціон початковою вартістю 344 млн грн

Перші торги відбудуться вже 25 травня, говориться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Активи АвтоЗАЗу розпродають по боргах Дельта банку, на балансі якого вони перебувають.

Відео дня

Варто зазначити, що підприємство має повний цикл виробництва, в тому числі забезпечує штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобілів. У повідомленні говориться, що мова йде саме про виробничу нерухомість.

Стартова вартість активів - 344,6 млн грн (без ПДВ). Загальна заборгованість АвтоЗАЗу за кредитним договором перед банком на початок серпня 2016 склала 996,4 млн грн.

Торги відбудуться в системі Prozorro.Продажі.

Примітно, що в квітні цього року вітчизняний завод відвідали представники німецького концерну Daimler AG. Перед приїздом іноземців, за словами працівників підприємства, його ретельно вимили і пофарбували.

Нагадаємо, АвтоЗАЗ з 2002 року входить до складу корпорації УкрАВТО, власником якої є Таріел Васадзе - до лютого 2014 член фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Зараз його компанія є одним з найбільших імпортерів автомобілів в Україну, продаючи тут більше 20 автомобільних брендів. До складу УкрАВТО належать більш 400 автосервісних підприємств.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X