Частину власника українського мобільного оператора продають за $500 мільйонів

19 вересня 2017, 10:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Дочірня компанія шведського телекомунікаційного холдингу Telia Company Sonera - Holding BV завершила прийом заявок на покупку акцій турецької Turkcell, за підсумками зібраних пропозицій ціна однієї акції склала 11,6 турецької ліри

Про це повідомила компанія Telia, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відзначимо, що Turkcell є власником українського оператора мобільного зв'язку lifecell.

Всього за 153,5 млн акцій турецької компанії Sonera Holding отримає 1,78 млрд турецьких лір, або близько $515 млн за поточним курсом ліри.

Відео дня

Після угоди частка шведської компанії в Turkcell скоротитися до 24% з 38%. Цією часткою компанія буде володіти побічно, через капітал Turkcell Holding.

"Продаж прямого пакета в Turkcell відповідає стратегії нашої компанії, яка передбачає фокусування на бізнесі в країнах Північної Європи та Балтії. Після завершення угоди ми як і раніше будемо найбільшими акціонерами Turkcell, тому докладемо всіх зусиль для виходу з акціонерного конфлікту і відновлення нормального корпоративного управління в Turkcell", - цитуються в прес-релізі слова президента і головного виконавчого директора Telia Йохана Деннелінда (Johan Dennelind).

Букраннерами розміщення виступили Merrill Lynch International (BofA Merrill Lynch), Citigroup Global Markets Limited (Citi) і UBS Limited.

Telia Company, якій належить 25,71% в російському операторі Мегафон, також розглядає можливість продажу частини частки в компанії.


Turkcell на 51% належить компанії Turkcell Holding A.S. Вона, в свою чергу, на 52,9% знаходиться у власності Cukurova Telecom Holdings Ltd. (CTH), на 47% - Telia. При цьому Alfa Telecom Turkey (структура Альфа-груп) володіє 49% CTH. В даний час (до завершення угоди Telia) з урахуванням часток в Turkcell Holding і в прямому володінні Telia є власником 38% турецького оператора, Cukurova - 26,98%, Альфа - 13,2%.


оштрафував мобільного оператора lifecell

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X