Сенниченко показав, як з поліцією і спецназом «штурмував» Центренерго, щоб представити нове керівництво — відео

26 лютого 2021, 20:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко опублікував відео, як він з поліцейськими і спецназом приїхав на Центренерго, щоб представити нове керівництво.

У своєму Facebook Сенниченко написав, що компанію Центренерго менш ніж за рік вдалося вивести з кризи, і 2020 рік вона завершила з прибутком у 50 млн, незважаючи на 2,2 млрд збитків в 2019 році.

Відео дня

«У найбільш кризовий момент, в травні 2020 року, Центренерго очолив Олександр Корчинський. Разом ми реалізували програму фінансового оздоровлення і вивели підприємство з ями, незважаючи на турбулентність на ринку енергетики. Але час рухатися далі. Тепер в історії Центренерго починається новий етап», - заявив він.

Голова ФДМ нагадав, що новим очільником Центренерго став Юрій Власенко, а склад дирекції повністю оновили. Новий менеджмент має  «створити ефективний холдинг з перспективними держшахтами» і підготуватися до приватизації.

Сенниченко опублікував відео, як він з поліцією і спецназом заходить на територію підприємства. Раніше під час пресконференції він розповів:

«Коли ми приїхали на Центренерго представляти нове керівництво, нам ніхто не відчинив. Ми з поліцією, зі спецназом туди зайшли».

На підприємстві через це довелося змінити охорону.

26 лютого Фонд держмайна за погодженням Кабінету міністрів України призначив нового в. о. генерального директора Центренерго, а також оновив дирекцію. За словами Дмитра Сенниченка, в понеділок буде оголошено конкурс на посаду директора Центренерго.

В.о. гендиректора став Юрій Власенко, який має понад 15 років досвіду на керівних посадах підприємств енергетичного сектору і роботи в державних органах. У 2011-2014 роках він був членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

До складу Дирекції увійшли Сергій Шульга (фінансовий директор), Олена Волошина (директор з економіки), Олексій Кураков (комерційний директор), Віталій Довгаль (директор з паливного забезпечення), Володимир Галущак (директор по енерготрейдингу), Віктор Спичка (директор з матеріально технічного забезпечення і інвестпроєктів), а також Дмитро Мамонов (директор з правових питань та корпоративного управління).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X