Ціни на вантажоперевезення в Україні впали на 10%

16 квітня 2019, 17:33

В Україні загострилася ситуація з нестачею водіїв в регіонах на міжобласні маршрути

Ціна на вантажоперевезення автотранспортом в Україні минулого місяця впала на 5-10%, а в деяких випадках і набагато більше. Про це повідомляє ЦТС .

"Тарифи можуть знову підвищитися з початком збиральної компанії в аграрному секторі. Але на сьогоднішній день не всі на ринку готові чекати відповідних цін і беруть вантаж на межі рентабельності", - відзначають аналітики.

Відео дня

Найбільший вплив на тарифи вантажних автоперевезень в березні надавали зниженні пропозиції замовників (вантажовідправників) на ринку фрахту спотових вантажівок. За словами більшості компаній-перевізників, вони нерентабельні, з огляду на велику вартість дизельного палива - до 30 грн/л. Також помітно загострилася ситуація з нестачею водіїв в регіонах на міжобласні маршрути.

Основною тенденцією на квітень буде ту обставина, що рентабельність роботи автотранспортних підприємств в сегменті малого бізнесу буде продовжувати зменшуватися. Плюс фонове зростання запчастин і дизпалива також приведуть до зниження тарифів перевезення, вважають аналітики.

Раніше повідомлялося, що перевезення зерна автотранспортом в 2018 році зросли на 12%.

Також раніше повідомлялося, що американський стартап показав водневу вантажівку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X