Cartier та Tiffany відмовилися купувати російські діаманти

7 квітня, 15:22
Ювелірні бренди відмовляються від діамантів із Росії (Фото:Arseny Togulev \ Unsplash)

Ювелірні бренди відмовляються від діамантів із Росії (Фото:Arseny Togulev \ Unsplash)

Декілька ювелірних брендів, у тому числі Cartier і Tiffany, відмовилися від діамантів з Росії. Постачання російської компанії АЛРОСА становлять приблизно третину від світових.

Ювелірні бренди Cartier та Tiffany призупинили закупівлю російських діамантів.

Про це пише російське видання Коммерсант за підсумками великого годинникового салону Watches&Wonders, який проходив з 30 березня по 5 квітня в Женеві.

Відео дня

Видання зазначає, що крім Cartier та Tiffany від російських дорогоцінного каміння відмовилося кілька європейських марок. При цьому Євросоюз не вводив обмеження на постачання російських діамантів — компанії роблять це на знак протесту.

Також повідомляється, що керівники швейцарської люксової групи Richemont ( Cartier, Van Cleef & Arpels, Piaget та Jaeger-LeCoultre) вийшли зі складу Ради з відповідальної ювелірної практики ( Responsible Jewelry Council, RJC) через присутність членів ради російської АЛРОСА.

Рада була створена в 2005 році після скандалу з «кривавими діамантами» , щоб унеможливити використання доходів від торгівлі алмазами для фінансування військових дій.

За оцінками фахівців Алмазної біржі в Антверпені, російські поставки АЛРОСА становлять приблизно третину від світових та 90% від російських.

Компанія АЛРОСА знаходиться під санкціями США та Британії. Ці країни також заборонили ввезення російських алмазів.

Раніше повідомлялося, що американський ювелірний рітейлер Tiffany & Co відмовився від закупівель продукції з Росії , зокрема, алмазів та діамантів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X