Carlo Pazolini визнали банкрутом в Росії

15 вересня 2017, 09:03
Арбітражний суд Москви визнав великого російського взуттєвого рітейлера Carlo Pazolini (Фірма Анта) банкрутом

Про це повідомляє Комерсант.

У компанії введено конкурсне виробництво строком на півроку.

Також наголошується, що в кінці 2016 року взуттєва мережа змінювала кредиторів. Сбербанк і Альфа-банк поступилися права вимоги по боргах рітейлера офшорним структурам з Британських Віргінських островів.

Відео дня

Навесні 2017 року Альфа-банк звернувся до Арбітражного суду Москви з позовом про банкрутство компанії Анта, яка володіє правами на бренд Carlo Pazolini.

У серпні стало відомо, що збори кредиторів Анти вирішило ввести відносно боржника процедуру банкрутства і звернутися з відповідним клопотанням до арбітражного суду.

Раніше повідомлялося, що власник відомого взуттєвого бренду Carlo Pazolini російський бізнесмен Ілля Резник виявився на межі банкрутства і заробив ув'язнення.

Також нагадаємо, що взуттєва мережа Carlo Pazolini, російський бренд з італійським звучанням, була на піку популярності в 2013 році. Тоді вона нараховувала 200 магазинів в Росії і управляла приблизно 50 роздрібними точками в Європі і США.

Однак санкції проти Росії і девальвація рубля не зіграла на руку бренду. Американська мережа компанії закрилася, а в Європі залишилося всього десять магазинів.

Показати ще новини
Радіо NV
X