Колишній завод Порошенка в Севастополі стане базовим для Чорноморського флоту РФ

15 квітня 2019, 15:55

Севморзавод стане базовим для ремонту кораблів Чорноморського флоту РФ

Підприємство Севморзавод, яке раніше належало президенту України Петру Порошенко, стане базовим для ремонту кораблів Чорноморського флоту РФ. Про це заявив директор заводу Володимир Баженов, повідомляють РІА Новости.

Відео дня

Для цього окупаційна влада розробили програму його модернізації і технічного переозброєння.

Баженов заявив, що завод має дві проммайданчики: Південна і Інкерман, загальною площею 53 га.

На заводі є два сухих дока, спеціалізовані цехи по ремонту корпусу, виготовлення корпусних конструкцій, суднового обладнання, систем і трубопроводів. Добудова і швартовні випробування проходять у спеціальних набережних, обладнаних необхідними комунікаціями.

За словами Баженова, це створює умови для ремонту, докування, переобладнання і модернізації кораблів і суден різного класу і призначення.

Севастопольський морський завод - одне з найбільших в Україні підприємств, що спеціалізуються на військовому і комерційному суднобудуванні та судноремонті. Дочірніми компаніями суспільства виступають ТОВ СРУП ССЗ Лазаревське Адміралтейство, ДП Внешекономсервіс, ТОВ Севмортранс, ТОВ Севморверфь, ЗАТ ФСК Адміралтейська і ТОВ Жив - Уют.

З вересня 2010 року основним акціонером Севморзаводу виступає ПАТ ЗНКІФ Прайм Ессетс Кепітал Петра Порошенка, який володіє на сьогоднішній день 89,3% акцій суднобудівного заводу.

Як повідомлялося, в лютому 2015 року окупаційна адміністрація Севастополя прийняла постанову про націоналізацію ряду підприємств міста, в тому числі Севморзаводу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X