Бєлавіа повертає транзитні рейси між Україною та РФ

25 вересня 2020, 11:48
Білоруська Бєлавіа повертає транзитні рейси з українських Києва та Одеси в Москву.

Білоруська авіакомпанія Бєлавіа в жовтні відновить транзит між Україною і Росією через аеропорт Мінськ. Про це пише avianews з посиланням на дані в системі бронювання перевізника.

Відео дня

Бєлавіа планує відновити польоти з Мінська в московський аеропорт Домодєдово з 30 вересня. Рейси виконуватимуться лише раз в тиждень по середах. Це пов'язано з обмеженнями з боку російської влади.

У той же час стикування московського рейсу з рейсами в Україні доступні для бронювання тільки з 7 жовтня і тільки по середах.

На даний момент білоруська авіакомпанія пропонує перельоти з Києва в Москву через Мінськ і в назад із загальною тривалістю в дорозі до 4 годин. Ціна авіаквитків від $ 295 в обидва боки з включеним багажем.

Для маршруту Одеса-Москва тривалість шляху складе 11 годин через більш тривалої стикування в Мінську. При цьому вартість квитків складе від $ 425 в обидва боки з урахуванням перевезення багажу.

Опції пересадок в Москву для рейсів Харків-Мінськ і Львів-Мінськ перевізник не пропонує, оскільки ці маршрути не обслуговуються по середах.

Відзначається, що ж \ д сполучення між Києвом і Москвою було перервано навесні в зв'язку з пандемією коронавируса і на даний момент все ще не відновлено.

Нагадаємо, що авіакомпанія Azur Air Ukraine планує запустити прямі рейси між Києвом і США.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X