БЦ ASTARTA сконцентрував на Подолі найбільші компанії зі сфери IT та цифрових технологій

4 жовтня 2017, 11:10
Новини компаній

До кінця 2017 року в БЦ ASTARTA Organic Business Center переїде український офіс міжнародного промислового концерну Siemens AG – дочірнє підприємство «Сіменс Україна», а також київський офіс міжнародної IT-компанії Netcracker

Договори оренди з БЦ були підписані протягом липня-вересня 2017. Раніше повідомлялося, що в БЦ ASTARTA свої офіси відкриють 2 великі IT-компанії – Sigma Software і креативний офісний простір Creative Quarter («Креативний квартал»). Таким чином, завдяки БЦ ASTARTA Поділ стає центром ділового життя київської IT-спільноти, цифрових технологій і рішень для промисловості.

«Для компаній, що працюють в сфері цифрових технологій та IT, головні критерії при виборі офісу – це технологічність, інноваційність, а також розвинена інфраструктура і можливості для відпочинку співробітників, – повідомила директор з оренди БЦ ASTARTA Юлія Щаслива. – БЦ ASTARTA – перша в Києві будівля, сертифікована за міжнародним стандартом енергоефективного будівництва BREEAM. Також будівля має інфраструктуру з сервісами за принципом «місто в місті» і власним парком для відпочинку».

В HR-департаменті компанії Netcracker відзначили, що ключовими критеріями при виборі офісу були транспортна доступність і наближеність до метро, наявність авто і велопаркінгу, комплексний підхід до благоустрою кварталу, інфраструктура району, панорамні види з вікон і використання енергоефективних технологій. Офіс компанії розрахований на 500 співробітників і розміститься на двох поверхах 1-ої черги БЦ.

Офіс Siemens займе 1840 кв.м на восьмому поверсі будівлі, в ньому будуть облаштовані робочі місця для 150 співробітників київського офісу компанії. «Siemens є не тільки лідируючим промисловим концерном, а й провідним постачальником безпечних, надійних, енергозберігаючих та екологічно чистих рішень для будівель та інфраструктури. Нашою метою було підібрати підходящу «зелену будівлю», в якій співробітникам нашої компанії було б комфортно працювати, а атмосфера сприяла зростанню і розвитку бізнесу», – зазначила начальник Департаменту комунікацій Марина Маслєй.

Нагадаємо, урочисте відкриття 1-ої та 2-ої черги БЦ ASTARTA відбудеться 25 жовтня 2017 року. В рамках БЦ ASTARTA також почнуть роботу перший в Україні туристичний хаб Travel Hub, агрохолдинг «Астарта-Київ», відділення банку «Райффайзен Банк Аваль» та їдальня Dinners.

Довідка:

БЦ ASTARTA – перша будівля в Україні, побудована відповідно до технологій «зеленого» будівництва і сертифікована за міжнародним стандартом BREEAM (серпень 2016). Архітектурна концепція і дизайн розроблено провідною консалтинговою компанією в галузі комерційної нерухомості SCG INTERNATIONAL (Великобританія) і адаптовано для України проектним бюро «Крамалл Студіо».

Загальна площа БЦ – 62,5 тис. кв.м, з них офісних площ – 35 тис. кв.м, включає 3 черги будівництва, відкриття – жовтень 2017. БЦ ASTARTA розташований в діловому центрі Києва на перетині вулиць Нижній Вал, Ярославська, Набережно-Крещатицька, в пішій доступності від станцій метро «Контрактова площа» і «Тараса Шевченка».

Інфраструктура БЦ створена в концепті «місто в місті»: зона побутових послуг, відділення банку та пошти, нотаріус, ресторан, кав'ярня, їдальня, спортклуб, супермаркет.

Система екологічної оцінки об'єктів нерухомості BREEAM була створена в 1990 році британською організацією BRE Global. BREEAM сприяє впровадженню екологічних технологій, а також підвищує цінність нерухомості завдяки впровадженню комплексного підходу до енергоефективності. Станом на 2016 рік сертифікат BREEAM отримали 550 789 об'єктів по всьому світу і ще 2,25 млн будівель. БЦ ASTARTA сьогодні є першою і єдиною будівлею в Україні, яку запроектовано згідно сертифікату «зеленого» будівництва BREEAM (серпень 2016 р.).

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) – це міжнародний технологічний концерн, який протягом 170 років є синонімом технічної досконалості, інновацій, якості та надійності. Компанія працює більш ніж в 200 країнах, приділяючи особливу увагу напрямкам електрифікації, автоматизації та дігіталізації.

Дочірнє підприємство зі 100% іноземних інвестицій «Сіменс Україна» – одна з провідних промислових компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту і автоматизації будівель.

Netcracker Technology

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X