«Одіозний політик». Мережа заправок БРСМ-Нафта спростувала інформацію про фінансування партії Шарія

13 жовтня 2020, 19:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Всеукраїнська мережа автозаправних станцій БРСМ-Нафта заперечує, що фінансує партію Анатолію Шарія.

Про фінансування Партії Шарія БРСМ-Нафтою раніше йшлося в розслідуванні програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

У заяві, опублікованій на сайті компанії, сказано, що БРСМ-Нафта не має жодного відношення до «одіозного політика» Шарія і будь-якої діяльності, пов'язаної з ним. Також в компанії стверджують, що Анжела Ларкіна ніколи не працювала в БРСМ-Нафта. Вона згадується в журналістському розслідуванні як «співробітник БРСМ-Нафта».

Відео дня

«Ми переконані, що за всіма ознаками проти БРСМ-Нафта розпочато інформаційну атаку. Її мета - дискредитувати одну з найбільших національних автозаправних мереж і змусити споживачів сумніватися в якості пального бренду. Географія таких дій і їх кількість не залишають сумніву в тому, що здійснюється цілеспрямована акція проти БРСМ, шляхом залучення бренду до політичних і економічних ігор, природу походження яких ми поки не розуміємо», - йдеться в повідомленні.

12 жовтня журналісти Наших грошей опублікували розслідування про «чорну касу» Партії Шарія і, зокрема, про те, що політсилу фінансує мережа заправок БРСМ-Нафта. Журналісти заявили, що отримали ці відомості зі своїх джерел і не сумніваються в їх достовірності.

Наступного дня на об'єктах БРСМ-Нафта відбулися обшуки, проте в СБУ заявили, що слідчі дії не пов'язані з журналістським розслідуванням.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X