British American Tobacco вийшла на український ринок з новим продуктом

20 вересня 2018, 11:00

Британська тютюнова компанія British American Tobacco (ВАТ) розпочинає продаж в Україні систем для нагрівання тютюну glo.

Про це заявили на прес-конференції представники компанії.

Україна - це 10-й ринок в світі, де ВАТ запустила glo. Концептуально glo розроблявся як продукт з потенційно зниженим ризиком, в якому тютюн нагрівається, а не горить. Як наслідок - значно знижується кількість токсинів, а споживач отримує бажаний смак, зазначають в компанії.

Відео дня

"Ми розробляли електронний пристрій glo і тютюнові неостіки протягом чотирьох років, щоб бути впевненими в тому, що вони можуть працювати разом як єдина цілісна система", - розповів на прес-конференції головний науковий директор групи Бритіш Американ Тобакко Крістофер Проктор.

На відміну від сигарет, тютюнові стіки Kent Neostik, призначені для використання виключно з glo, нагріваються без горіння при температурі 240±5 °C. Утворений в результаті нагрівання аерозоль містить приблизно на 90-95% менше токсичних речовин в порівнянні з димом звичайної сигарети, а також залишає менше запаху і не залишає попелу в результаті споживання.

Glo і Kent Neostik будуть продаватися через мережу фірмових магазинів в Києві і Львові, торгових центрах в Дніпрі, Харкові, Одесі та Запоріжжі, а також в найбільших роздрібних мережах цих міст. Також у споживача буде можливість замовити продукт онлайн на сайті компанії або 7-денний тест продукту для ознайомлення.

У компанії зазначили, що продукт розроблений в Великобританії за участю понад 100 експертів: науковців, інженерів, дизайнерів, тютюнових експертів і токсикологів.


Бритіш Американ Тобакко Україна - міжнародна компанія з іноземними інвестиціями в українську тютюнову промисловість, яка була заснована в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. В Україні компанія випускає такі марки сигарет як Kent, Rothmans, Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, Прилуки. Бритіш Американ Тобакко Україна експортує свою продукцію в Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову, Азербайджан, Болгарію, Казахстан і магазини Duty-Free в найбільших аеропортах світу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X