British Airways загрожує масштабний страйк

8 вересня 2017, 20:58
Авіакомпанія British Airways прийняла рішення закрити одну з корпоративних пенсійних програм з фіксованими виплатами - New Airways Pension Scheme (NAPS) - через дефіцит фінансування, що викликало невдоволення ряду профспілок

Про це повідомляє The Guardian.

У програмі NAPS брали участь близько 17 тис. співробітників компанії. Їх пенсійні накопичення будуть збережені, але NAPS буде закрита для нових внесків.

Відео дня

"Ми запропонуємо нові пенсійні умови, які поліпшать виплати для більшості британських колег", - заявили в British Airways.

British Airways стверджує, що через низькі відсоткові ставки в останні роки і зростання очікуваної тривалості життя дефіцит NAPS за весь період її існування (з 2003 року) становить 3,5 млрд фунтів стерлінгів ($4,5 млрд) проти 2,8 млрд фунтів станом на 2015 рік.

British Airways отримала нові повідомлення про можливі страйки від профспілок Unite і GMB. З початку 2017 року співробітники тривалість різних акцій протесту в компанії складає 85 днів.

Нагадаємо, що менеджмент British Airways знаходиться не в найкращих стосунках зі своїми підлеглими. Протягом цього року працівники компанії вже проводили страйки .

Показати ще новини
Радіо NV
X