Британський уряд дозволив Amazon випробовувати дрони для доставки

26 липня 2016, 15:19
Американська компанія Amazon домовилася з урядом Великобританії на проведення випробувань безпілотників у передмістях і сільській місцевості країни

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Financial Times.

Інтернет-рітейлер працює над програмою експрес-доставки товарів своїм клієнтам по повітрю (Prime Air) з 2013 року, але в багатьох країнах, зокрема й в США, компанія стикається з нормативними обмеженнями та бюрократичними перешкодами. "Повітряна" доставка поки ніде у світі не працює на комерційній основі.

Відео дня

Випробування у Великобританії можуть стати проривом для Amazon, так як вони отримали дозвіл на польоти безпілотників у напівавтономному режимі – поза полем зору випробувачів. Кожен з "пілотів" компанії зможе одночасно контролювати кілька дронів.

Раніше в США опублікували першу версію правил використання безпілотників, згідно з яким вони завжди повинні бути в межах видимості оператора, це істотно скоротить дальність польотів.

Управління цивільної авіації Великобританії заявило про участь у цій програмі. Крім того, британський поштовий оператор Royal Mail також повідомив про зацікавленість у доставці посилок з допомогою безпілотників.

Показати ще новини
Радіо NV
X