Британська компанія заявила про обшуки її нафтогазової "дочки" в Полтавській області

12 січня 2017, 09:39
Компанія JKX Oil & Gas plc (Великобританія), яка займається в Україні видобутком нафти і газу, заявляє, що співробітники Національної поліції в черговий раз проводили слідчі заходи в офісах Полтавської газонафтової компанії (ПГНК, дочірня структура JKX Oil & Gas) 11 січня

Про це йдеться в повідомленні британської компанії на сайті Лондонської фондової біржі, передають Українські Новини.

"Ми будемо піднімати це питання перед відповідними органами влади в Києві. Я вважаю, що дані дії руйнівно впливають на інвестиційний клімат України", - цитуються в повідомленні слова генерального директора компанії Тома Ріда.

Відео дня

Обшуки проводяться в рамках розслідування за підозрою в несплаті ПГНК податків.

Нагадаємо, раніше JKX Oil & Gas заявляла, що 14 червня 2016 року співробітники Національної поліції проводили слідчі заходи в офісі ПГНК і в будинках її керівництва в рамках розслідування за підозрою в несплаті податків.

JKX зазначає, що ПГНК співпрацює зі слідством, але при цьому вважає дії прокуратури, яка ініціювала обшуки, невиправданими.

14 січня 2015 року Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма за позовом JKX Oil&Gas Plc проти України прийняв проміжне рішення і зобов'язав Україну тимчасово утриматися від застосування до компанії ренти вище 28%.

Але це рішення не було імплементовано в Україні: Печерський районний суд Києва підтвердив це рішення, але Міністерство юстиції виграло апеляцію.

У вересні 2015 року Мін'юст домовився з юридичною компанією King&Wood Mallesons LLP (Великобританія) про захист протягом 2015 року інтересів держави в судовому спорі за позовом компанії JKX Oil&Gas і афілійованих компаній проти України на орієнтовну суму компенсації 180 млн доларів.

Рішення по цій справі очікувалося до кінця 2016 року, але в січні було оголошено, що вердикт арбітражу ще не винесено.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X