Brexit спричинив паніку на азіатських ринках акцій

24 червня 2016, 10:23
Азіатські фондові індекси різко знижуються через рішення британців відмовитися від членства в Євросоюзі. Найбільше страждають акції компаній, так чи інакше пов'язаних з британською економікою

Зведений фондовий індекс регіону впав на 4,3% - до 124,51 пункту, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Японський Nikkei 225 впав на 7,92%, більш широкий індекс Topix - на 7,26% (максимальне падіння з березня 2011 року, коли Японія постраждала від масштабного землетрусу і цунамі).
Австралійський S&P/ASX 200 знизився на 3,2%, гонконгський Hang Seng -на 4,7%.

Відео дня

Нагадаємо, 51,9% британців проголосували за вихід країни з ЄС (Brexit), що стало для світових ринків неприємним сюрпризом.

На цій новині знижуються ціни практично на всі види сировинних товарів, дешевшають валюти країн, що розвиваються, зміцнюються захисні активи, включаючи японську ієну і золото.
Банк Японії, міністерство фінансів країни пообіцяли вжити заходів для захисту ринків від наслідків Brexit. За даними трейдерів і аналітиків, регулятори Південної Кореї, Індії, Сінгапуру та деяких інших країн втрутилися в роботу ринків з метою стабілізувати ситуацію.

Акції англо-австралійської BHP Billiton, провідного гірничодобувного концерну світу, подешевшали на 9,2% на торгах у Сіднеї, сировинного трейдера Glencore - на 14% у Гонконгу.
Ринкова вартість Standard Chartered Plc впала на 9,9% у Гонконгу, HSBC Holdings - на 8,9%.

Показати ще новини
Радіо NV
X